رونمایی لوح فشرده ثافله عاشقی ویژه اربعین ۱۳۹۳

در همایش سالانه قافله عاشقی که با حضور زائرین گیلانی پیاده روی اربعین حسینی در سالهای ۹۲ و ۹۳ در روز جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ در رشت برگزار شد، از لوح فشرده کاروان پیاده روی گیلانیان در اربعین حسینی سال ۱۳۹۳ رونمایی شد.

در این لوح فشرده که در قالب یک نرم افزار چندرسانه ای ارائه شده است، آثار ۱۵ عکاس، ۳ مستند ساز و چندین نویسنده در قالب ۸ فیلم مستند،۴ کلیپ، و ۱۵ آلبوم عکس، چندین دلنوشته و سفرنامه ارائه شده است.

مجید رحمانی مسئول فرهنگی ستاد مردمی کاروان پیاده روی اربعین استان گیلان در گفتگویی با اشاره به رونمایی از این نرم افزار گفت: در همایش سالانه قافله عاشقی که در ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ در رشت برگزار شد، ضمن تقدیر از خادمان و سفیران فرهنگی کاروان، از تهیه کنندگان آثار ادبی و هنری ارسال شده به سوگواره فرهنگی هنری قافله عاشقی تقدیر بعمل آمد و مجموع آثار رسیده به دبیرخانه سوگواره در قالب لوح فشرده چند رسانه ای قافله عاشقی به همسفران و سایر علاقه مندان ارایه شد تا نمایانگر گوشه هایی از ابراز ارادت گیلانیان در کاروان پیاده روی اربعین حسینی سال ۹۳ باشد.

مسئول فرهنگی ستاد مردمی کاروان پیاده روی اربعین استان گیلان در ادامه با اشاره به محتوای این لوح فشرده گفت: در این لوح فشرده تعدادی مستند از مستندسازان خوب گیلانی، آقایان محمد جعفری، امیر اعصاری و مصطفی فرد قرار گرفته است که در کنار آثار تصویری ۱۵ عکاس گیلانی حاضر در پیاده روی اربعین سال ۹۳ و دل نوشته ها و سفرنامه های برخی از زائران فضای خوبی از حماسه پیاده روی اربعین حسینی در سال ۱۳۹۳ را به تصویر کشیده است.

رحمانی در پایان گفت: لوح فشرده قافله عاشقی توسط ستاد مردمی کاروان پیاده روی اربعین استان گیلان تهیه شده است و در اختیار همسفران کاروان قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.